moda haberleri

Bayyamen Ve İlkeleri

Bayyamen Ve İlkeleri

Mükemmellik, ilgili tüm paydaşların gereksinimlerinin dengelenmesine ve karşılanmasına bağlıdır. Mükemmelliğin, tüm paydaşlar için değer yaratmak, sürdürülebilir uzun vadeli başarı sağlamak gibi yararları bulunmaktadır. Ürün ve hizmet kalitesini en son noktada değerlendirecek olan müşteridir. Müşteri bağlılığını sağlamanın, müşteriyi elde tutmanın ve pazar payı elde etmenin en iyi yolu, mevcut ve potansiyel müşterilerin gereksinimlerine net bir biçimde odaklanabilmektir. Bu doğrultuda hedefler, Bayyamen Tekstil’in dünya devi firmaların stratejik ortaklığını yapmanın gereklerine göre oluşturulmaktadır.

Verilerle Yönetim: Kuruluşlar, en iyi performanslarını, sistemli bir biçimde yönetildiği zaman gösterirler. Bir Kuruluşun performansı, bilgi birikimi, öğrenme, yenilikçilik ve iyileştirme kültürü içinde yönetilir ve paylaşılırsa, en üst noktasına çıkar. Firmamızda bu amaçla, bireysel öneri sistemi ve uygulamaları gibi sürekli öğrenme ve iyileştirme trendinin yakalanacağı araçlar kullanılmaktadır. Bayyamen Tekstil’de her bölüme ait ölçülebilir doneler vardır. Düzenli olarak veriler toplanır ve gözden geçirilir. Takip edilen iş sonuçları haftalık olarak üst yönetim tarafından incelenir.

Bayyamen Tekstil 7000 kişiyi aşan tedarik çalışanı istihdamıyla ve müşterileriyle uzun bir zincirin parçası olduğunun bilinciyle hareket etmektedir. İşte “BAYYAMEN-FELSEFE”si budur.

 

BAYYAMEN İLKELERİ

 

Tedarikcilerimizin ödemelerinin alınteri kurumadan gününde yapılması
Personelin performans ve verimine göre ilave zam yapılması
İşyeri temizliğine ve bakımına (hijyen-boya-badana v.s) önem verilmesi
Personelin dini ibadetlerini yerine getirmesinde gösterdiği eksneklik
Her türlü mahremiyete hassas bir şekilde önem verilmesi
Çalışanlarına elinden gelindiğince sıkıntılarında yardımda bulunulması
Personeline ve Tedarikcilerine hak ettiği değerin verilmesi

 

© 2017 BAYYAMEN Tüm Hakları Saklıdır.